Orlik 2012

Orlik 2012 to program rządowo – samorządowy, mający na celu wybudowanie bezpłatnych kompleksów boisk piłkarskich dla najmłodszych do 2012roku, w każdej gminie na terenie całej Polski. Głównym założeniem projektu Orlik2012 jest zapewnienie społeczeństwu możliwości uprawiania sportu. Obecnie najmłodsi nie mają gdzie rozwijać swoich skrzydeł, brakuje boisk spełniających podstawowe wymagania, dlatego też powstał ten program, aby najmłodsi mieli możliwość rozwijania się. Dlatego nasza firma wyszła naprzeciw wymaganiom, i produkuje również elementy, które są potrzebne, aby powstało ogrodzenie dla Orlików 2012.

Realizujemy inwestycje poprzez zastosowanie ogrodzeń panelowych systemowych. Nasze ogrodzenia pomogą w szybkiej realizacji zamówienia, gdyż posiadamy wiele ogrodzeń już gotowych do użycia. Dzięki naszej firmie i jej solidności szybko i bez zbędnych formalności powstanie ogrodzenie do Orlika. Klient nie będzie musiał długo czekać, gdyż jesteśmy gotowi na wszystko i żadne zlecenia nie są nam straszne.

Wiedza naszej firmy i zaplecze techniczne pozwala zrealizować projekty Orlik 2012 w takim tempie, o jakim niejedna firma może śnić. Dzięki naszej firmie Orliki 2012 będą na miano Orlików XXI w. W razie zapytań, czy wątpliwości co do programu Orlik 2012 prosimy o kontakt z naszą firmą. Chętnie zaproponuje rozwiązanie idealne dla Państwa potrzeb. Zapraszamy!