Siatki zgrzewane

Pośród niezwykle bogatej oferty przedsiębiorstwa Urbud osoby korzystające z naszych usług mogą znaleźć także szeroki asortyment różnego typu siatek zgrzewanych. Tego rodzaju siatki znajdują zastosowanie w różnorodnych miejscach, zarówno w przemyśle, jak i w budownictwie. Wykonywane są one ze stopów tworzyw wysokiej jakości, dzięki czemu są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Bardzo często to, że zostały zastosowane, nie jest widoczne – wykorzystuje się je do wzmacniania różnorodnych konstrukcji, znajdują się więc one pod jakąś konkretną utwardzoną powierzchnią. Statki zgrzewane to nieodzowny element konstrukcji nie tylko mostów, ale takę wysokich budynków, dróg szybkiego ruchu czy zwykłych posadzek. Stosuje się je zatem jako jeden z rodzajów zbrojenia.


Proces produkcji siatek zgrzewanych to dość skomplikowana i czasochłonna procedura, jednakże tylko jej właściwe przeprowadzenie gwarantuje trwałość i wytrzymałość otrzymanego produktu. Siatki zgrzewane tworzy się poprzez zgrzanie w wysokiej temperaturze odpowiedniej ilości ułożonych prostopadle względem siebie drutów. Druty te mają różnorodną grubość (najczęściej są to 3 mm) i zazwyczaj są ocynkowane lub powleczone specjalnym tworzywem.


Proponowane przez przedsiębiorstwo Urbud siatki zgrzewane to wysokiej jakości produkty o niezwykle bogatym zastosowaniu, dzięki czemu cieszą się one popularnością wśród klientów pracujących na co dzień w różnorodnych branżach, mających różne potrzeby, oczekiwania i inną zasobność portfela. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.