P.P.H.U. "URBUD" - Produkcja przęseł ogrodzeniowych

P.P.H.U. "URBUD" produkuje różnego rodzaju przęsła ogrodzeniowe.

Uzupełnieniem produkcji to wszelkiego rodzaju bramy, furtki dostosowane do wybranych modeli ogrodzeń.

Produkowane ogrodzenia mają szerokie zastosowanie począwszy od systemów ogrodzeń ozdobnych do systemów przemysłowych.

Wszystkie produkty poddawane są zabezpieczeniu antykorozyjnemu poprzez cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe według wzornika RAL.

Nasza firma wykonuje również Ogrodzenia według indywidualnych ustaleń i dokumentacji technicznej zamawiającego

Aktualnie według wymogów Unijnych zwiększyło się zapotrzebowanie na wygrodzenie urządzeń i maszyn wewnątrz hal produkcyjnych.
PPHU "URBUD" posiada rozwiązania technologiczne pozwalające na zastosowanie wygrodzeń o dowolnej wielkości i wysokości.

Urbud to firma zajmująca się produkcją i wytwarzaniem wysokiej jakości przęseł ogrodzeniowych i różnego typu elementów służących jako elementy ogrodzenia działki czy będące eleganckim, a jednocześnie praktycznym elementem każdego ogrodu czy terenu firmowego. Wśród oferowanych przez przedsiębiorstwo artykułów można znaleźć takie jak: ogrodzenia, systemy ogrodzeniowe, ogrodzenia panelowe i metalowe a także ogrodzenia boisk sportowych.
Działając na rynku od wielu lat urbud specjalizuje się także w produkcji bram wjazdowych, gabionów, paneli ogrodzeniowych czy piłkochwytów. Bramy i ogrodzenia jakie produkuje firma urbud wykonywane są z najwyższą precyzją i użyciem najlepszych i najbardziej odpornych na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne surowców. W zależności od tego z czego są wykonane ceny dostępnych produktów pozwalają na to, by każdy przedsiębiorca, jak i klient kupujący ogrodzenie własnej działki był w stanie odszukać produkt, który niezbyt obciąży jego budżet. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm sprawił, że produkty firmy urbud używane są jako elementy wyposażenia ogromnych ośrodków sportowych, a także prywatnych firm.
Atrakcyjne ceny, liczne promocje i szybka realizacja skłaniają do zapoznania się i skorzystania z oferty klientów z całej Europy, co mogą poświadczyć liczne referencje i wyróżnienia z zakresu produkcji systemów ogrodzeniowych, jakie firma otrzymuje już od początku swojej działalności gospodarczej. Błyskawiczny kontakt ze sprzedawcą, łatwy dostęp do oferowanych produktów, niskie ceny a także solidne wykonanie to podstawowe walory jakimi określają firmę wszyscy klienci.